sobota, 7 grudnia 2013

Zimowa elegancja


Dzisiaj zaprezentujemy nieco klasyki. Czrno - białej, bardzo modnej tej zimy. Pokażemy Wam zarówno modele  bardzo  ozdobne,  wyszukane -   w sam raz na elegancki wieczór, jak i te delikatniejsze, będące idealnym dodatkiem do codziennych stylizacji.

bonna55

Ponadczasowe połączenie bieli z czernią wcale nie musi kojarzyć się ze szkolnym mundurkiem. Albo nudną, biurową modą. To bardzo eleganckie połączenie zostało wzbogacone przez niektóre nasze projektantki, odrobiną szarości.

CaNiSa


Bransoletki JOIS w prezentowanych dzisiaj wzorach to doskonałe uzupełnienie zarówno codziennych jak i wieczorowych strojów. Mamy nadzieję, że znajdziecie wśród nich taką, która wzbudzi Wasz zachwyt. Możecie wybierać zarówno spośród okazałych i bardzo strojnych bransoletek, jak i bardziej subtelnych, delikatnych modeli. Nasze projektantki tworzą biżuterię na każdą okazję. W serwisie SrebrnaAgrafka.pl znajdziecie duży wybór naszych bransoletek. Wystarczy, że w wyszukiwarce na głównej stronie serwisu wpiszecie JOIS. Zapraszamy.


Bea

4 komentarze: