niedziela, 24 listopada 2013

Jesień także jest kolorowa

Znudziły się już Wam jesienne brązy? A może w ogóle ten kolor to nie ta bajka?  
Dzisiaj mamy propozycję dla Pań, które lubią bawić się kolorem. Dla odważnych i chcących się wyróżniać. Bo przecież jesień nie musi być szara, a zima biała i nudna… Kreatorzy mody już dawno wpadli na ten pomysł, przygotowując kolekcje na obecny sezon.


Nie musicie od razu inwestować w żółtą sukienkę Elie Saab, czy czerwony płaszcz Niny Ricci.
O charakterze stroju i naszej indywidualnej wrażliwości na modę decydują dodatki. Takie jak bransoletki JOIS stworzone przez nasze twórczynie biżuterii niebanalnej. 

Andrzejki zbliżają się wielkimi krokami. Niektóre z Was mają już na pewno od dawna zaplanowane kreacje na większe czy mniejsze wyjścia. Ale są też zapewne takie Panie, które jeszcze nie wiedzą w co się ubrać lub po prostu „nie mają co na siebie włożyć”. Z myślą o każdej z Was przygotowałyśmy kilka propozycji  w słonecznych żółciach i ognistych  czerwieniach. 

Silver Aguti


Nie zapominajcie, że bransoletki JOIS naszych zdolnych dziewcząt możecie kupić w serwisie  http://srebrnaagrafka.pl/.
W zakładce „Nasze projektantki” znajdziecie linki, które bezpośrednio przekierują Was do sklepu z ulubioną bransoletką. Jeśli macie pytania do naszych Projektantek, nie wahajcie się napisać. Możecie to zrobić za pośrednictwem serwisu Srebrna Agrafka – wsklepie projektantki znajdziecie zakładkę „Zadaj pytanie sprzedawcy”.
Można też skontaktować się z Projektantką pisząc maila na adres, który każda z nas ma podany na swoim blogu. Adresy blogów, znajdziecie w zakładce naszego bloga pt. „Nasze projektantki”.
A teraz kilka propozycji pod wspólnym tytułem „Zielono mi…. ˮ. O Paniach lubiących kolor nadziei nie mogłyśmy przecież zapomnieć.Silver Aguti


Novaczka.art.
BeaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz