niedziela, 17 listopada 2013

Jesień rozgościła się na dobre w kalendarzu i za oknami.

Jesień rozgościła się na dobre w kalendarzu i za oknami. W zasadzie zima zaczyna powoli deptać jej już po piętach, ale jesień łatwo się nie poddaje…

My również się nie poddajemy i niestrudzenie walczymy o promocję polskiego rękodzieła  
w szczególności naszych bransoletek szydełkowo – koralikowych. Już wiecie, że mamy  
w swoim gronie niezwykle utalentowane rękodzielniczki, dla których koraliki to nie tylko sposób na nudę. To pasja, a dla niektórych całkiem poważny sposób na życie.

Naszą pasję i zaangażowanie docenił serwis SrebrnaAgrafka.pl, który zgodził się współpracować z nami i wspierać naszą akcję.

SrebrnaAgrafka.pl nie od dzisiaj promuje i wspiera polskie rękodzieło. Możecie znaleźć na stronach tego serwisu wiele unikatowych przedmiotów, które ozdobią nie tylko Was, ale też Wasze domy. Korzystając z porad zamieszczonych w SrebrnejAgrafce.pl sami możecie nauczyć się wykonywać różne przedmioty, wkraczając tym samym w fascynujący świat rękodzieła.
Miło mi więc zakomunikować, że bransoletki JOIS stworzone przez nasze artystki są również już dostępne w serwisie SrebrnaAgrafka.pl.  
Chcemy ułatwić Wam odnalezienie ulubionej bransoletki lub ulubionej projektantki. Dlatego opis każdej bransoletki na naszej stronie na Facebook’u  został uzupełniony o link, który przekieruje Was do serwisu SrebrnaAgrafka.pl, gdzie bez problemu będziecie mogli kupić to co Was urzekło.

I teraz zaproponuję kilka doskonałej jakości bransoletek JOIS, które mam nadzieję, trafią w wasze gusta i zainspirują jakiś niebanalny strój na większe lub mniejsze wyjście.
Dzisiaj stawiamy na modne fiolety i czerwienie, zwłaszcza w głębokim odcieniu  czerwonego wina. To prawdziwy hit sezonu. A nasze projektantki jak zwykle są „na czasie” i nadążają za trendami.My wiemy, że Polki mają świetny gust i dlatego wierzymy, że bransoletki JOIS znajdą Wasze uznanie. Dlatego, że są doskonale wykonane z najwyższej jakości japońskich koralików Toho i czeskich koralików Preciosa. U nas nie ma miejsca na byle jakie, krzywe koraliki ze środkowej Azji. Każda bransoletka wykonana jest z pasji do rękodzieła, w każdą wplatamy dobre emocje i kawałek duszy

Nie zapominajcie też o kratkach. To też się nosi. Na przykład w połączeniu z takimi bransoletkami JOIS.Bea


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz