niedziela, 10 listopada 2013

Czy ktoś widział jesień bez brązów?


Czy widział ktoś jesień bez brązów?  No właśnie…  W tym sezonie również królują kolory tak bardzo pasujące do ciepłych swetrów i płaszczy, puszystych szali czy żakietów w kratę, która to nawiasem mówiąc, również święci triumfy na wybiegach.

Projektantki JOIS mają dla Was propozycje bransoletek doskonale uzupełniające jesienne stroje i nastroje. 

Jeśli lubisz brązy to w tym sezonie koniecznie postaw na ich złociste odcienie, które będą przypominały o najpiękniejszych, słonecznych dniach jesieni.


 
  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jesienne dni nie muszą być ponure, do pozbycia się chandry być może wystarczy energetycznie pomarańczowa bransoletka?  A może JOIS - cacko w kolorze słodkiego miodu?  Jeśli humor nadal
Ci nie dopisuje może trzeba udać się do kuchni i zrobić dyniowe racuszki  z syropem klonowym?  To bardzo jesienne danie, które doskonale poprawia samopoczucie, zupełnie jak nasze bransoletki – JOIS. 
 

Pamiętajcie, że nasze projektantki dokładają wszelkich starań by produkt, który kupicie był najwyższej jakości. Bransoletki JOIS to doskonały pomysł by obdarować kogoś, kto jest dla Was ważny. To również świetny pomysł, aby poprawić sobie nastrój modnym drobiazgiem.
 
 
 
 

 
 

 
 
 
Created by Bea

 (http://createdbybea.blogspot.cz/)

1 komentarz:

  1. Tworzysz super !!!!
    Naprawdę podziwiam Twój talent!! :)

    OdpowiedzUsuń