środa, 4 czerwca 2014

"Do lata, do lata piechotą będę szła..."

Zgodnie ze słowami piosenki, wielkimi krokami zbliżamy się do lata. A która z nas nie chciałaby błysnąć nie tylko piękną opalenizną, ale też modną biżuterią???
Ha! Wiadomo, że każda :-) I w odpowiedzi na Wasze pragnienia, których być może sobie jeszcze do końca nie uświadamiacie, nasze projektantki przygotowały dla Was kilka (naście) propozycji.
Znajdziecie tu bransoletki, które ożywią monotonny, biurowy mundurek... coś na randkę, na imprezę na plaży, na letni ślub przyjaciółki... Biżuterię, która podkreśli nie tylko pięknie opaloną skórę, ale także wprawi Was w radosny, wakacyjny nastrój.

I zdradzę tajemnicę, że dziewczyny pracują już przy projektowaniu i wykonaniu pięknych, ślubnych  kompletów biżuterii. Panny Młode, które szukają niebanalnych ozdób na ten wyjątkowy dzień, wkrótce znajdą na naszym blogu coś co być może je zaintryguje.

A teraz pierwsze (i nie ostatnie!) propozycje na ciepłe, letnie dni....
.
Kliknięcie na link nad zdjęciem z oznaczeniem Projektantki, przeniesie Was do jej sklepu lub na bloga, gdzie będziecie mogli zamówić sobie to co Wam się spodoba.2 komentarze: