sobota, 28 czerwca 2014

Ślubne propozycje Jois

Sezon ślubny w pełni. A nasze projektantki przygotowały kilka propozycji dla niezdecydowanych w kwestii dodatków Panien Młodych. W tym poście znajdziecie wykonane z setek i tysięcy drobniutkich koralików bransoletki i naszyjniki. A nawet jeden komplet wykonany przez Magdę Hałas, który łączy ze sobą różne, ale bardzo efektowne techniki rękodzielnicze.
Beads Love przygotowała całą kolekcję niezwykle wdzięcznych bransoletek, które mogą ozdobić zarówno Pannę Młodą             jak i druhny.  Silver Aguti stworzyła niebanalną, szeroką bransoletę skrzącą tysiącem mroźnych iskierek. To wyjątkowa propozycja dla kobiety, ceniącej proste i eleganckie formy.
Bluefairy, Dora Maar oraz wiosenna67  są autorkami niezwykłych naszyjników. Doskonale udało się im pokazać, że biżuteria ślubna może być równie wyjątkowa jak jej właścicielka w tym pięknym dniu. To propozycje dla Pań lubiących oryginalne i niepowtarzalne dodatki. Dora Marr przygotowała również bransoletki, które są doskonałym uzupełnieniem stworzonych przez nią naszyjników.

Przypominamy, że kliknięcie w nazwisko czy nick projektantki umieszczony nad zdjęciem, przeniesie Was w miejsce, gdzie będziecie mogli skontaktować się z autorką i kupić wymarzoną błyskotkę.
Bea

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz